Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Registreeru aegsasti – järgmine lennukoolituse infopäev toimub juba 2. detsembril!

Meil on hea meel jagada sõna! Nimelt korraldame õige pea, 2. detsembril kell 12 Tallinnas järjekordse lennukoolituse infopäeva. Üritus on mõeldud kõikidele nendele, kel on huvi saada täpsemat infot, kuidas on korraldatud Phoenix Aviation lennukooli erapiloodi kursused, kaua need kestavad, kuidas on liigendatud ning mis maksavad koolituse teooria ning praktika moodulid.

Lisaks sellele räägib Eesti lennunduse elav legend ja Phoenix Aviationi lennukooli juht Rein Porro huvitavaid seikasid Eesti ja muu maailma lennunduse osas. Kohal on ka lennukooli instruktorid ning Reinu endised õpilased, kes jagavad suurima heameelega oma kogemusi ning vastavad jooksvalt ka kõikidele üleskerkivatele lennundusteemalistele küsimustele.

Oma osavõtt palume registreerida võimalikult aegsasti alloleva vormi kaudu. Üritus toimub Tallinna lennuvälja vahetuse läheduses, aadressil Väike-Sõjamäe 20.

Värava juures on uksekellade post, seal vajutada nuppu “REIN PORRO“. Avame teile värava ja tuleme vastu ning aitame auto ära parkida.


Kohtumiseni!

    Registreeri infopäevale! 4.05.2024 kell 15:00