Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lennukoolituse infopäev juba 4.05.2024

UUENDUS 28.04.2024! Seoses ootamatult ülisuure huviga meie tegemiste vastu, korraldame laupäeval, 4.05.24 lisaks kell 12:00 toimuvale infotunnile ka lisa-infotunni algusajaga kell 15:00. Registreerida saab hetkel ainult hilisemale üritusele!

Oleme põnevil jagamaks head uudist! Suvi on saabumas ja koos sellega ka parim aeg lendamise õppimiseks!  Nimelt korraldame peatselt, 4. mail kell 12:00 ja 15:00 Tallinnas järjekordse lennukoolituse infopäeva. Üritus on suunatud kõikidele neile, kes soovivad saada täpsemat infot PhoenixAviation lennukooli erapiloodi kursuste kohta. Tahate teada kaua need kestavad, kuidas on struktureeritud ning millised on koolituse teooria ja praktika moodulite kulud? Siis on see infopäev just teile!

Lisaks sellele jagab Eesti lennunduse elav legend ja PhoenixAviationi lennukooli juht Rein Porro huvitavaid seiku nii Eesti kui ka muu maailma lennunduse kohta. Kohapeal on ka lennukooli instruktorid ning Reinu endised õpilased, kes on valmis jagama oma kogemusi ning vastama kõigile lennundusteemalistele küsimustele.

Registreerige oma osalemine võimalikult kiiresti allpool oleva vormi kaudu. Üritus toimub Tallinna lennuvälja lähedal, aadressil Väike-Sõjamäe 20.

Värava kõrval asub uksekellade post, kus vajutage nuppu “REIN PORRO”. Avame teile värava, tuleme vastu ning aitame parkimisega. Ootame teid!

    Registreeri infopäevale! 4.05.2024 kell 15:00